Kurumsal

Kurumsal

Manisa'da EPAL-EURO Palet üretimi yapan Taç Palet, EURO Palet garantisiyle ısıl işlem görmüş paletler üretmektedir. Ahşap Paletler (EPAL) ve ahşap kasalar, lojistik yönetiminin en önemli parçalarından biridir. Taç Palet tedarik zincirinin palet halkasını yüksek kalite ve güvenli üretim ile gerçekleştirmektedir. Manisa'da ahşap palet üretimi yapan Taç Palet, EURO Palet garantisiyle palet üretmektedir.

Taç Palet 1994 yılında Manisa’da ahşap palet ve kasa imalatı sektörüne adım atmıştır. Üretim faliyetleri kısa zamanda hızla büyüyerek günlük 5000 paletlik üretim kapasitesine ulaşmıştır. Isıl işlem görmüş (ISPM15) EPAL markasının garantisiyle ürettiğimiz EPAL Paletlerin yanı sıra siz müşterilerimizin ihtiyaç ve tedarik gereksinimleri doğrultusunda özel ölçülerde paletler ve ahşap kasalar üretmekteyiz. Ayrıca ambalaj atığı geri kazanım belgesi alarak 2018 yılı itibariyle imalat çalışmalarıyla beraber 2. el ahşap palet alanında da hizmet vermekteyiz.

Yurt içi ve yurt dışı pazarında güvenilir taşımanın önde gelen firması olarak Taç Palet, günümüz teknolojisini, dünya standartlarını ve gelecek nesillere yaşanabilir bir gezegen bırakmanın önemini bilerek çalışma organizasyonlarını sürdürmektedir.

Yüksek kaliteli üretim çalışmalarımızda zamanında teslimat ve teslim sonrası takibi fazlasıyla önemsemekteyiz. Tamamladığımız her iş, çalışma stratejimizle doğru orantılı olarak müşteri tabanımızı genişletmektedir.
Firmamızın ürün yelpazesindeki;

  • EPAL Paletler
  • Özel Paletler
  • Ahşap Kasalar

sektörün kabul edilmiş kriterlerinde ve standartlarında hazırlanmaktadır. Ürettiğimiz EPAL ve Ahşap Kasalar ulusal ve uluslararası kalite, özellik, malzeme kriterlerini karşılayarak tedarik zincirinin verimliliğini en üst noktaya taşımayı hedeflemektedir. 

Taşımacılığın söz konusu olduğu tüm sektörlerde nakliye malzemelerinin güvenliği en önemli unsurdur. Taşımacılık prensiplerine ve dünya standartlarına uygun ahşap palet üretmek nakliye sürecindeki verimliliği artırırken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Vizyonumuz

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için gelişmek ve yenilikleri takip etmekteyiz. Üretim, teslimat ve sonrasını kapsayan tüm sürece siz müşterilerimizi dahil etmek temel politikamızdır. Bu yaklaşım ile üreticiler, perakendeciler, çiftçiler, distribütörler vb. karşılıklı etkileşimi sağlayarak birlikte büyümeyi kaçınılmaz hale getirmekteyiz.

Misyonumuz

Üretim faaliyetlerimizi dünya standardizasyonları zemininde ihtiyaçların karşılanması fikriyle ekonomik ve ekolojik gelişmeleri dikkate alarak yürütmekteyiz. Taç Palet olarak ürettiğimiz kaliteli ve yüksek mukavemetli ahşap paletler-kasalar; taşımayı istediğiniz tüm malzemeyi gitmesi gereken yere güvenle taşısın diye sürekli olarak çalışmaktayız.

İletişime Geç

5 + 2 =